64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 14.05.2018

Нехай у віках живе крилате, благословенне слово – мати.

14 травня в актовому залі дитячої музичної школи працівниками центральної районної бібліотеки, спільно з викладачами музичної школи, проведено літературно – музичний вечір «Величальна пісня Матері». В своїх виступах бібліотекарі зупинились на образах матері які оспівані у творчості українських поетів. Під час заходу свої акторські здібності показали вихованці музичної школи.

Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, представники організацій, установ організацій району, мешканці селища прийшли на свято і ніхто не залишився байдужим до виступів маленьких талантів та їх наставників.

Почергово звучали задушевні пісні про маму. Під час свята сказано багато щирих привітань мамам,
бабусям, дівчаткам. Наприкінці заходу заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська привітала матерів зі святом та побажали творчого музичної школи зростання всім учасникам концерту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди