64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.06.2018

Привітали з Днем журналіста

В залі засідань районної державної адміністрації голова районної державної адміністрації Андрій Конопля та заступник голови районної ради Сергій Дорошенко привітали працівників районної газети «Горизонти Зачепилівщини» з професійним святом – Днем журналіста.


Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого
сьогодення. Приємною частиною святкового дійства стало нагородження грамотами й подяками працівників районної газети «Горизонти Зачепилівщини».


У день професійного свята представники влади побажали доброго здоров’я, миру, радості і благополуччя, творчого натхнення у досягненні висот на журналістській ниві, цікавих подій та високих рейтингів.

До редакції районної газети «Горизонти Зачепилівщини» 

завітали вихованці ДНЗ «Ромашка», які щиро привітали колектив із професійним святом — Днем журналіста та подарували вірші, пісні та подарунки виготовлені своїми руками.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди