64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 07.06.2018

Популяризація здорового способу життя у пришкільних закладах відпочинку

06.06.2018 та 07.06.2018 року  відповідно до «Плану-заходів щодо проведення популяризації здорового способу життя та попередження негативних проявів у підлітковому та молодіжному середовищі у пришкільних закладах відпочинку» у 5 пришкільних закладах відпочинку Зачепилівського району директором РЦСССДМ – Сухіною Р.П., провідним спеціалістом служби у справах дітей Зачепилівської районної державної адміністрації – Гукайло І.П., начальником відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту Зачепилівської селищної ради,  представниками Зачепилівського ВП Красноградського ВП ГУНП в Харківській області – Колодяжною І.І. та Лисенко Є.О.,. з дітьми були проведені бесіди: «Шкідливість нікотину, алкоголю та наркотичних речовин», «Шкідливість  наркотичних речовин на організм», показано відеоролик: «Основи здорового способу життя», мультфільм «Таємниця їдкого диму» (охоплено 350 дітей).

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди