64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 12.06.2018

Під головуванням Андрія Коноплі відбулось установче засідання штабу

Сьогодні на установчому засіданні штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років у Зачепилівському  районі під головуванням голови районної державної адміністрації Андрія Коноплі розглянуто ряд актуальних питань:

Щодо виконання заходів по підготовці господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Зачепилівського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, доповів начальник відділу житлово - комунального господарства,  містобудування та архітектури районної державної адміністрації Олександр Гвоздік.

Щодо підготовки газового обладнання до зимового періоду, доповів начальник Зачепилівського відділення Красноградської філії ВАТ «Харківгаз» Андрій Терещенко.

Щодо виконання заходів по підготовці КЗОЗ «Зачепилівська центральна районна лікарня»  до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років». Основні проблеми при підготовці до зими, доповіла головний лікар  комунального закладу охорони здоров’я  «Зачепилівська центральна районна лікарня» Світлана Жарікова.

Щодо виконання заходів по підготовці КЗОЗ ЦПМСД «Зачепилівської ЦРЛ» до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Основні проблеми при підготовці до зими, доповіла головний лікар КЗОЗ ЦПМСД «Зачепилівської ЦРЛ» Ольга Омельченко.

Щодо виконання заходів по підготовці закладів освіти до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Основні проблеми при підготовці до зими, доповів начальник відділу освіти Зачепилівської ОТГ Олександр Зеленський.

Щодо виконання заходів по підготовці закладів освіти до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Основні проблеми при підготовці до зими, доповіла начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олена Петренко.

Щодо виконання заходів по підготовці закладів культури Зачепилівського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років». Основні проблеми при підготовці до зими, доповіла завідувач відділу культури та туризму Тетяна Корнєєва.

Щодо виконання заходів по підготовці Зачепилівського ВУЖКГ до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років». Основні проблеми при підготовці до зими, доповів начальник КП «Зачепилівське» Олександр Решотко.

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди