64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.07.2018

Вітання голови районної державної адміністрації Андрія Коноплі з Днем Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — свята тих, хто охороняє громадський порядок, захищає, підтримує і допомагає людям. Ваша праця є надзвичайно відповідальною, важкою та ризикованою справою.

На вас покладено відповідальні і благородні завдання – охорона прав і свобод громадян, захист їх здоров`я та життя, протидія злочинності, забезпечення безпеки і громадського порядку на території нашого району.

З нагоди професійного свята зичу всім працівникам поліції, ветеранам, родинам і сім’ям правоохоронців міцного здоров’я, щастя й добробуту, успішної служби, добра, миру.

 


Голова районної державної адміністрації                                                                   А.КОНОПЛЯ

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди