64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.07.2018

Привітали поліцейських Зачепилівського відділення з професійним святом

4 липня в селищі Зачепилівка відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.  З професійним святом представників поліції району прийшли привітати голова районної державної адміністрації А. Конопля, голова районної ради І. Загній, заступник голови районної ради С. Дорошенко, керівник ініціативної групи «РЕВЕРС» В. Верхогляд.

Керівництво висловили працівникам Зачепилівського відділу вдячність за самовіддану працю, за службу та побажали мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів та міцного здоров'я. Окрім того, нагородили кращих працівників пам’ятними подарунками, Грамотами  районної державної адміністрації та районної ради за добросовісне виконання службових обов'язків у справі боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території району.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди