64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.07.2018

Засідання позачергової ХХХVI сесії VII скликання

5 липня відбулося засідання позачергової ХХХVI сесії VII скликання.

На сесії були затверджені такі питання:

про внесення змін до рішення районної ради від 17 квітня 2018 року «Про припинення шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» в Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району»;

про внесення змін до Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і їх наслідків у Зачепилівському районі на 2017 – 2020 роки;

про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»;

Різне.

В різному було обговорено ряд нагальних питань життєдіяльності району. До обговорення долучився почесний громадянин Зачепилівського району, керівник ініціативної групи "РЕВЕРС" В. Верхогляд, підсумувавши стан виконання Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівського району.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди