64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.07.2018

Проведено оперативну нараду

09.07.2018 року головою райдержадміністрації Коноплею А.Л. проведено  розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.


Про посилення протипожежного стану на території Зачепилівського району доповів начальник районного сектору Головного управління ДСНС України у Харківській області Босенко А.П.


Про стан декларування населення за І півріччя 2018 року доповіла головний лікар КЗОЗ «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» Омельченко О.І.


Про підготовку сільськогосподарських підприємств до збирання ранніх зернових та зернобобових культур доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ткаченко Ю.І.

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди