64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.07.2018

Робоча поїздка заступника голови районної державної адміністрації

10 липня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська відвідала з робочою поїздкою фельдшерсько-акушерський пункт ЦПМСД с. Чернещина, амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Новоселівка та с.Рунівщина.

Під час поїздки Лариса Ружинська ознайомилась з роботою та проблемами закладів медицини, поспілкувався із медичними працівниками щодо стану декларування населення, забезпечення медичних установ лікарськими засобами та готовністю до надання першої медичної допомоги.

За результатами робочої поїздки прийнято відповідні рішення.

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди