64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 25.07.4804

Проведено робочу нараду, приурочену до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

25 липня, управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації проведено робочу нараду, приурочену до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми на тему: «Нелегальна міграція та торгівля людьми».

В нараді взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів освіти районної державної адміністрації та селищної ради, районної філії Харківського обласного центру зайнятості, відділу у справах дітей, сім’ї та соціального захисту селищної ради, Зачепилівського відділення поліції Красноградського ВП ГУНП України в Харківській області.

На порядок денний виносились питання нелегальної міграції та торгівлі людьми, проблеми виявлення випадків торгівлі людьми, принципи організації профілактичної роботи з питань торгівлі людьми. В ході обговорення також було зосереджено увагу учасників на питанні протидії насиллю в сім’ї, важелях впливу на кривдників з урахуванням змін в чинному законодавстві.

Щороку, органами влади України ідентифікуються близько 200 громадян, які стали жертвами торгівлі людьми. За даними міжнародних організацій, ця цифра значно вища, і сягає близько 1 тисячі осіб. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Щорічний дохід злочинців від торгівлі людьми у всьому світі складає близько 10-12 мільярдів доларів. Для злочинців — це величезні гроші, для людей — страждання, зруйновані сім'ї, втрачене здоров'я і навіть життя.

Тому, необхідно докласти максимум зусиль на всебічне інформування та спонукання до більш активних дій найширшого кола людей у напрямку виявлення та протидії цього злочину проти людини.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди