64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 25.07.5014

Голова районної державної адміністрації Конопля А.Л. провів прийом громадян

Головою районної державної адміністрації Андрієм Коноплею проведено виїзний прийом громадян. Мешканці с.Бердянка та с.Травневе піднімали питання що стосувалися соціального захисту, аграрної політики і земельних відносин, комунального господарства, працевлаштування та надання матеріальної допомоги для лікування.

Всі питання, озвучені в ході  прийому, вивчено і надано громадянам допомогу в рамках повноважень районної адміністрації та відповідно до законодавства України.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході прийому, Андрій Конопля взяв під особистий контроль.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди