64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 27.07.2018

Проведено флеш-моб під гаслом «ПротиДІЙ Торгівлі Людьми»

27 липня управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, на передодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, проведено флеш-моб під гаслом «ПротиДІЙ Торгівлі Людьми». Під час заходу учасниками розповсюджувалися інформаційні листівки.

Ця акція була спрямована на підвищення рівня обізнаності громадян про проблему торгівлі людьми, та надання інформації про шляхи отримання допомоги.

Боротьба з торгівлею людьми визначена одним з пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини. Одним із завдань є формування розуміння того, що людська гідність, права людини є найвищою цінністю, а також попередження та формування нетерпимої поведінки до будь-яких форм експлуатації людини.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди