64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 31.07.2018

Відбулось засідання позачергової ХХХVII сесії VII скликання

31 липня о 10.00 год. відбулося засідання позачергової ХХХVII сесії VII скликання. На сесії були розглянуті та затверджені такі питання:

 Про безоплатну передачу Комунального підприємства «Зачепилівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» із спільної власності територіальної громади сіл, селища Зачепилівського району у спільну власність  Зачепилівської селищної ради; Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальної громади сіл, селища Зачепилівського району; Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки; Про  затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зачепилівської районної ради Харківської області; Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району»; Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»; Різне. В різному обговорено і затверджено невідкладне питання Про затвердження програми КЗОЗ Зачепилівська центральна районна лікарня «Цукровий діабет». Також в різному було обговорено ряд нагальних питань життєдіяльності району. До обговорення долучився почесний громадянин Зачепилівського району, керівник ініціативної групи "РЕВЕРС" В. Верхогляд, проаналізувавши стан виконання Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівського району.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди