64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 02.08.2018

Відбулися урочистості з нагоди прибуття на постійне перебування до Свято-Архангело-Михайлівського храму святих мощей

2 серпня в селищі Зачепилівка відбулися урочистості з нагоди прибуття на постійне перебування до Свято-Архангело-Михайлівського храму мощей Св. Миколая Угодника, Св. Воніфатія і Св. Воїнів Христових: Георгія Побідоносця, Мини Котуанського, Микити Готфського (Константиноп.), Валерія Римського (Мелитин.), Дасія Доростольського, Іоана воїна, Адріана Римського, Федора Стратилата, Димитрія Солунського, Максима (воєнач. Римського), Віктора (воїна Фівейського). Дійство відбувалося за сприяння ініціативної групи «РЕВЕРС».

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди