64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.08.2018

Творіть добро, щоб кращим став цей світ

ВІЗЬМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ – це не просто гарне гасло, це крик душі кожної дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Сирота ж позбавлена цієї життєвої підтримки, вона самотня, зневірена, пригнічена… Кожен з нас може стати надією для таких дітей, кожен може врятувати їх від самотності, подарувати віру і радість життя.

Якщо ви вирішили створити прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу, зверніться до Зачепилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де здійснюється підготовка усіх документів, направлення на навчання, за результатами якого надається висновок про можливість створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу.

В Зачепилівському районі функціонує 4 прийомні сім’ї, в яких виховуються 9 дітей. Це звичайні родини, які допомогли знедоленим дітям, аби вони розквітали, жили, раділи та наповнювали щастям наш світ.

Якщо Ви не байдужі до дитячої долі. Візьміть дитину у родину!

І нехай разом з цим прекрасним моментом у вашому домі назавжди поселиться щастя та родинне благополуччя!

Телефон для довідок: 5-12-30.

Місце розташування: сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49  (1 поверх,  каб.№6).

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди