64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 07.08.2018

Проведено робочу поїздку щодо перевірки закладів соціальної сфери

Сьогодні, 07.08.2018 року, заступник голови районної державної адміністрації Ружинська Л.М. з робочою поїздкою побувала у населених пунктах с.Сомівка, с.Семенівка, с.Зіньківщина, с.Нове Мажарове, де відвідала ряд об’єктів соціальної сфери.

Особливу увагу Лариса Миколаївна звернула на підготовку закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період та стану проведення декларування населення.

Також, під час поїздки  основну увагу було приділено підготовці до початку нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період навчальних закладів.

Виявлені зауваження взяті до уваги та під особистий контроль.
Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди