64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.09.2018

« Обережно грип!»

 

       З  настанням холодної пори року розпочинається епідемічний сезон з гострих респіраторних вірусних захворювань, в тому числі  грипу. Враховуючи сезонність захворювання,  щорічно в цей період відмічається поступовий ріст кількості звернень громадян до лікувальної мережі з симптомами  гострих респіраторних вірусних захворювань, такими як підвищення температури, біль в м’язах, нежить, риніт.

       Захворіти на респіраторне захворювання  досить легко – достатньо проконтактувати з хворою людиною . Дана група інфекційних захворювань завжди характеризується масовістю ураження населення ,так як виділення  вірусу  в зовнішнє середовище відбувається повітряно-крапельним шляхом  - зі слиною та мокротою при нежиті, кашлі та розмові .

       За прогнозом Державної установи «Центр громадського здоров`я Міністерства охорони здоров`я України» у епідемічний сезон грипу та ГРВІ 2018-2019 вірусами, які імовірно будуть циркулювати в новому сезоні є:

       - вірус, подібний А/Michigan/45/2015(H1N1)pdm09,

      -  вірус, подібний А/Singapore/INFIMH-16-0019/(H3N2),

      -  вірус, подібний B/Colorado/06/2017.

        Найбільш ефективним профілактичним захистом проти захворювання на сезонний грип вважається специфічна профілактика — вакцинація  проти  грипу. Рекомендовано проводити  вакцинацію на початку епідемічного сезону ( у вересні – жовтні поточного року) з метою забезпечення найкращого захисту.

         До неспецифічних заходів профілактики  відноситься миття рук після перебування на вулиці, вживання калорійних харчових продуктів, вологі прибирання та провітрювання приміщень, прогулянки на свіжому повітрі, уникання місць скупчення людей.

         Пам’ятайте! Краще попередити захворювання ніж  потім його лікувати.

 

 

Красноградська міжрайонна філія   

ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України»

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди