64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.09.2018

Заступник голови РДА Олег Соколов побував на передачі естафети пам'яті «Горить у серцях вогонь Перемоги»

04 вересня у с. Сомівка та 05 вересня у с. Залінійне біля пам’ятників загиблим воїнам відбулася передача естафети пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги».

Участь у цій зустрічі взяли  заступник голови районної державної адміністрації Олег Соколов, голова районної Організації ветеранів України Тетяна Шур, небайдужі жителі сіл, учні та вчителі школи.

Почесні гості присвятили свої виступи пам`яті воїнів, що полягли на полях битви та звернулись зі словами подяки до всіх, хто був причетний до визволення рідного краю від нацистських окупантів, наголосивши, що минуле – це наша історія, наша пам`ять, без яких не може бути майбутнього.

Вшановуючи пам`ять героїв, що віддали життя в боях за визволення Зачепилівщини, до пам`ятників загиблим воїнам були покладені квіти.

 

 

 

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди