64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 07.09.2018

Естафета пам'яті крокує по району

У рамках святкування 75-ї річниці визволення Харківської області від нацистських загарбників, 06 вересня у с. Чернещина та 07 вересня у с. Руновщина біля пам’ятників загиблим воїнам відбулася урочиста передача естафети пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги».

В урочистих заходах взяли  участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Соколов, голова районної Організації ветеранів України Тетяна Шур, працівники трудових колективів, учнівська молодь та жителі сіл.

Учасники урочистостей привітали присутніх з прийняттям естафети та наголосили, що естафета – є увічненням пам’яті загиблих у роки війни, вшануванням подвигу старшого покоління, утвердженням миру в нашій країні. Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі. Слава і шана усім, хто боровся і продовжує боротися за мир в Україні!

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-воїнів покладанням живих квітів до пам`ятників загиблим воїнам.


 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди