64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.09.2018

Відбулась розширена оперативна нарада

10.09.2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Андрія Коноплі проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 
Про стан декларування населе
ння Зачепилівського району доповіла Ольга Омельченко – головний лікар КНП «Центр  первинної медико-санітарної  допомоги Зачепилівського району».


Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року доповіла Олена Петренко - начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації.


Про санітарний стан Зачепилівського району доповів Олександр Гвоздік – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації.

 


Різне (оголошення, повідомлення).

Про участь 08 серпня 2018 року делегації Зачепилівського району  у фестивалі «Весілля в Малинівці плюс» доповіла Ірина Варкентін– головний спеціаліст з культури і туризму райдержадміністрації.


Щодо проведення урочистих заходів естафети пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги» у рамках святкування 75-ї річниці визволення Харківської області від нацистських загарбників доповіла Тетяна Шур -  голова районної Організації ветеранів України.
 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди