64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.09.2018

На «Весіллі в Малинівці - плюс»

08 вересня 2018 року делегація працівників культури на чолі з головою Зачепилівської районної державної адміністрації Андрієм Коноплею прийняли участь у фестивалі обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс», який проходив в селі Малинівка Чугуївського району.  Фестиваль відбувся за ініціативи та участю голови Харківської державної адміністрації Юлії Світличної.
Наш район взяв участь у запропонованих конкурсах : «Весільний оберіг» (на «Поляні оберегів») , виготовила його майстриня Ольга Кайгородцева с.Зіньківщина, який був один із кращих серед районів області; у конкурсі «Весільної гірлянди», яка була в радіусі 20 метрів на дерев’яному каркасі. Кожен район
виготовляв свою частку  з природного матеріалу по 2 метри довжиною та 50 см. шириною, яка  впліталася в загальну гірлянду стрічками кольору району (нашому району дали фіолетовий колір). Гірлянду виготовляли  працівники районного будинку культури та працівник будинку дитячої та юнацької творчості  Наталія Скотаренко. Частка нашого району була  одна з найкращих.
В концертній програмі порадували глядачів своїми піснями вокальний гурт «Мрія» Зачепилівського районного будинку культури у складі: Світлана Бережна, Наталія Клокун та Елада Дука.
У місті майстрів представили наш район майстрині: Олена Позняк
селище Зачепилівка (вироби із стрічок) та Ольга Кайгородцева с.Зіньківщина (ляльки-мотанки, обереги). Вироби наших майстринь користувалися великим попитом.     
Взагалі фестиваль об’єднав десятки тисяч людей Харківської області. Дійство було грандіозного масштабу. Діяли 3 сцени. Показані були обрядові весілля. 9 молодих пар одружилися прямо на фестивалі. Було багато нагороджень та подарунків від Юлії Світличної.
На великій сцені виступало багато відомих творчих колективів та виконавців в тому числі Ольга Цибульська та Олег Винник.
За підтримки голови Зачепилівської районної державної адміністрації Андрія Коноплі та голови Зачепилівської об’єднаної територіальної громади Юрія Кривенка працівники культури та майстрині декоративно-ужиткового мистецтва  мали можливість гідно представити район, побачити багато цікавого і відпочити.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди