64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 03.10.2018

Святкування Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня Ветерана України

Сьогодні в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня Ветерана України.

На урочистості зібралися керівництво Зачепилівського району, ветерани та люди поважного віку, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій району, жителі селища.

Привітання перепліталися з музичними вітаннями, які підготували працівники, аматори районного будинку культури, учні дитячої музичної школи та будинку дитячої та юнацької творчості.

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди