64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 08.10.2018

Розглянуто актуальні питання

08.10.2018 року головою райдержадміністрації Коноплею А.Л. проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Про стан декларування населення Зачепилівського району доповіла сімейний лікар Лепьошкіна Г.Д.

Про завершення збирання ранніх зернових, проведення збирання пізніх культур та підготовка до вирощування урожаю наступного року доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ткаченко Ю.І.

Про проведену роботу з призначення житлових субсидій населенню в неопалювальний період 2018 року доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Мартиненко Т.І.

Про попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки у Зачепилівському районі в осінньо-зимовий період 2018-2019 років доповів завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи і цивільного захисту апарату райдержадміністрації Фесенко М.П.

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди