64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.10.2018

Щодо призначення субсидії на опалювальний сезон

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у неопалювальному сезоні (з травня по вересень 2018 року включно), розрахунок житлової субсидії на опалювальний сезон буде здійснено автоматично (без звернення громадян). Рішення про призначення (відмову в призначенні) житлової субсидії щодо цих домогосподарств буде прийнято після отримання інформації про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, про доходи та сплату єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У разі подання заяви протягом двох місяців з початку опалювального сезону житлова субсидія призначається з жовтня 2018 року.

Домогосподарства, які відповідно до законодавства не можуть отримати житлову субсидію за автоматичним перерахунком та повинні звернутися з новою заявою та декларацією:

які орендують житло;

внутрішньо переміщені особи;

родини, які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;

у яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб;

у яких члени сім’ї не зареєстровані за адресою домогосподарства.

Звертаємо Вашу увагу на те, що субсидія не призначається якщо:

у володінні є транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації із дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда);

 у громадян працездатного віку взагалі відсутні доходи; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;

протягом 12 місяців перед місяцем звернення здійснено купівлю, оплату, набуття  права власності на суму, яка перевищує 50 тис.грн.;

домогосподарство має прострочену понад два місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг в сумі, що перевищує 340 грн.

Отримати субсидію ці громадяни можуть за рішенням комісії, звернувшись до управління праці та соціального захисту населення із заявою  та декларацією.

Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо в управлінні або за телефоном 5-15-81.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди