64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.10.2018

Президент доручив забезпечити фінансування програми захисту складів зберігання боєприпасів

Петро Порошенко під час наради з силовиками доручив міністру оборони Степану Полтораку та міністру закордонних справ Павлу Клімкіну завершити переговори з Північноатлантичним альянсом щодо реалізації спеціального трастового фонду, який забезпечить безпечну експлуатацію і ефективну охорону об’єктів зберігання боєприпасів.

Глава держави зазначив, що, на жаль, на сьогодні в Україні ще немає жодного сучасного складу, який би повністю відповідав би стандартам НАТО.

Президент висловив сподівання, що найближчим часом відповідні програми будуть реалізовані. «Доручаю міністру оборони, міністру закордонних справ терміново завершити переговори з НАТО щодо створення і реалізації спеціального трастового фонду, який забезпечує безпечну експлуатацію і ефективну сучасну охорону об’єктів зберігання боєприпасів», - сказав Петро Порошенко.

Президент відзначив, що за цей рік вдалося дещо зробити, зокрема - застосування для охорони надзвичайно важливих об’єктів бойових підрозділів.

«Я б дуже просив, щоб ми забезпечили фінансування в повному обсязі за програмою захисту складів зберігання боєприпасів. Так, цього недостатньо, але ми можемо цього року виконати в повному обсязі кожне фінансування – і щодо забезпечення периметру, і щодо будівництва сховищ, і щодо перевезення боєприпасів», - звернувся Глава держави до Секретаря РНБО Олександра Турчинова. Президент зауважив: «Добре, що вивезли 56 тис. А якби зараз замість 47 тис. було б 125 тис. найдефіцитніших боєприпасів, які платникам податків, державі Україна коштують надзвичайно великих сум грошей?».

Президент повідомив, що збирається відвідати один з об’єктів будівництва сховищ і особисто перевірити як ведуться роботи. За його словами, ця поїздка планувалася раніше і не пов’язана з надзвичайною ситуацією на військовому складі під Ічнею Чернігівської області. «І бажано, щоб мені доповіли, де хоч одна копійка затримується щодо фінансування, де хоч один підрядник зриває терміни, де хоч до когось є будь-які претензії по якості. Темпи, які є зараз, є вкрай незадовільними», - наголосив Президент.

Глава держави підкреслив: «Ми розрахували, що якщо в такому темпі буде здійснюватися фінансування, переобладнання арсеналів буде тривати понад 12 років. У нас не залишиться арсеналу з урахуванням диверсійної активності країни-агресора».

Президент доручив СБУ внести пропозиції щодо посилення контрдиверсійного захисту, а Секретарю РНБО - при підготовці проекту бюджету до другого читання визначити пріоритети щодо додаткового фінансування, в першу чергу - електронного обладнання, яке забезпечує безпеку і захист від диверсійно-розвідувальних груп.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди