64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 11.10.2018

Відбулось засідання районної призовної комісії

11 жовтня 2018 року  під головуванням голови районної державної адміністрації Андрія Коноплі відбулось засідання районної призовної комісії.

На порядку денному розглядалось питання «Про призов громадян на строкову військову службу  у жовтнігрудні 2018 року».

З інформацією про проведення призову громадян на військову службу та ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників на території Зачепилівського району, виступив т.в.о. військового комісара Зачепилівського районного військового комісаріату Дмитро Собакар.

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди