64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 25.10.2018

Відбулось засідання позачергової ХL сесії VII скликання

25 жовтня о 10.00 год. відбулося засідання позачергової ХL сесії VII скликання. На сесії були розглянуті та затверджені такі питання:

 Про визнання таким, що втратило чинність рішення Зачепилівської районної ради від 31.10.2014р.» №562-VI «Про затвердження Положення про надання платних послуг, що надаються Зачепилівським районним будинком культури» та рішення Зачепилівської районної ради від 31.10.2014р. №559-VI «Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в КЗ «Зачепилівська дитяча музична школа»; Про прийняття  у спільну власність територіальних громад, сіл, селища Зачепилівського району із спільної  власності Зачепилівської селищної ради автобуса ГАЗ 32213 номерний знак АХ 8903 АЕ; Про внесення змін до статуту Комунального закладу  «Орчицька початкова школа» Зачепилівської районної ради Харківської області; Про внесення змін до районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Зачепилівщини» на 2014-2018 роки; Про виконання Програми  розвитку музейної справи в  Зачепилівському районі на 2015-2018 роки; Про виконання  Програми розвитку  культури і туризму   Зачепилівського району на 2015-2018 роки; Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі Зачепилівського району; Про внесення змін до програми підтримки комунального підприємства «Зачепилівська радіокомпанія «Обрії»»; Про затвердження програми КНП «ЦПМСД Зачепилівського  району» Зачепилівської районної ради Харківської області «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань»; Про припинення комунального закладу охорони здоров’я «Зачепилівська центральна районна лікарня» Зачепилівської районної ради Харківської області шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Зачепилівська центральна районна лікарня»; Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кад. №6322283000:07:000:0419 для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Новомажарівської сільської ради Зачепилівського району Харківської області, яка надана в оренду гр. Яковченко Миколі Івановичу; Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»; Різне.

В різному депутатами районної ради, керівництвом району та головним лікарем КНП «ЦПМСД Зачепилівського  району» Зачепилівської районної ради Харківської області було обговорено ряд нагальних питань щодо медичної реформи на селі.

Заступник голови районної ради Сергій Дорошенко поінформував  депутатський корпус та всіх присутніх про поїздку і участь делегації Зачепилівського району у святкуванні 75-річниці визволення  села Пушкарівка Верхньодніпровського району Дніпропетровської області, де поховано близько 2,0 тисяч наших земляків. На цьому позачергова XL сесія районної ради завершила свою роботу.

    

   

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди