64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 26.10.2018

Вшанували подвиг воїнів, загиблих під час визволення України

Сьогодні в залі засідань районної державної адміністрації відбувся урочистий захід присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників. Кожна повоєнна річниця – це завжди і скорбота, і світлі почуття. Звертаючись до минулого, ми щоразу повніше осягаємо ціну мирного сьогодення, мужність, відданість і самопожертву в ім’я Батьківщини.

В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Андрій Конопля,
заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, представники трудових колективів установ, організацій району, лідери громадських  та політичних партій.

Учасники заходу вшанували подвиг воїнів, загиблих під час визволення України, хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу Матері – Вітчизни.
Вічна і світла пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава героям живим! Слава Україні!

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди