64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 29.10.2018

Проведено чергове засідання колегії

29.10.2018 року головою райдержадміністрації Коноплею А.Л. проведено  засідання колегії районної державної адміністрації.


Про підведення підсумків підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років доповів начальник відділу житлово-комунального господарства та містобудування районної державної адміністрації Гвоздік О.А. Участь у обговоренні питання взяли начальник  відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації Петренко О.О., начальник господарчої  групи відділу освіти, молоді та спорту  Зачепилівської селищної ради Зеленський О.М., головний лікар КЗОЗ Центральна районна лікарня Жарікова С.М., головний лікар НКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району» Омельченко О.І., головний спеціаліст з культури і туризму районної державної адміністрації Варкентін І.В.
Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2018 року доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Межерицька Г.І.Про захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування доповіла начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Єременко Ю.М.


За результатами розгляду питань на засіданні колегії прийнято відповідні рішення.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди