64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 01.11.2018

Привітали працівників соціальної сфери зі святом

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівника соціальної сфери у забезпеченні реалізації державної політики з питань соціального захисту, пенсій, зайнятості, організації оплати праці, трудових відносин, соціальних допомог.

Сьогодні з нагоди свята в районному Будинку культури відбулась тематична програма та святковий концерт до Дня працівників соціальної сфери, де з вітальними словами виступили: заступник голови районної державної адміністрації Олег Соколов, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, селищний голова Юрій Кривенко.

Кращих працівників соціальної сфери відзначили грамотами та подяками районної державної адміністрації і  районної ради, селищної ради.

Приємною традицією уже стало  вручення квітів ветеранам, пенсіонерам, які довгий час працювали на стежині соціальної сфери та стали вчителями та наставниками молодому поколінню, передаючи свої вміння та знання.

Свої музичні вітання присутнім дарували працівники та аматори районного будинку культури.


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди