64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 03.12.2018

Звернення голови Зачепилівської районної державної адміністрації Андрія Коноплі

3 грудня громадськість відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, засвідчуючи свою увагу до їхніх проблем.

Цей день не можна назвати святковим, проте він є доброю нагодою для переосмислення свого життя, дає можливість вивірити, що вже зроблено і що ще треба зробити для формування гідних умов життя людей з обмеженими фізичними можливостями. Нині в районі проживає  чимало людей з особливими потребами. Вони, як ніхто, потребують нашої уваги і допомоги. І не тільки держава має дбати про цих людей: кожен з нас має  усвідомлювати наскільки важлива їм наша підтримка.

Зі словами глибокої шани звертаюся до людей з обмеженими фізичними можливостями, які, незважаючи на виклик долі, проявляють виняткову силу духу.
Нехай турбота про ближнього, милосердя і терпимість стануть нормою нашого повсякденного життя.
Від усього серця зичу вам миру, здоров’я, терпіння, успіхів у всіх ваших починаннях, щастя, достатку та добра.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди