64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.12.2018

Привітання голови Зачепилівської районної державної адміністрації Андрія Коноплі

Шановні військовослужбовці!

Дорогі захисники Вітчизни!

Сила та міць української держави — у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята, надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Українська армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. На кожному бойовому завданні ви показуєте себе виключно як хоробрі духом воїни, здатні на цілковиту самовіддачу в ім'я рідного народу.

Схиляємо голову перед тими воїнами-героями, ветеранами, що віддали своє життя за нашу країну.

Бажаю вам, дорогі військовослужбовці, нових звершень у служінні Батьківщині, надійного родинного тилу, завжди відчувайте безмежну підтримку рідних людей! Миру Україні!

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди