64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.12.2018

Привітали військовослужбовців зі святом

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил. З метою належного відзначення у районі цієї дати в районній державній адміністрації відбулись урочистості.

Вітаючи зі святом заступник голови районної державної адміністрації Олег Соколов та військовий комісар Зачепилівського районного військового комісаріату Дмитро Собакар висловили слова вдячності військовослужбовцям, які захищали та захищають зараз  рідну землю та вручили відзнаку «За служіння Богу і Україні» о. Ігорю та нагрудний знак «Ветеран війни» Сафармату Шерматову.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять українців, які віддали життя за наше з вами мирне небо.

 


 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди