64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.12.2018

Проведено інформаційно-просвітницьку акцію

Насильство в сім’ї є однією з найактуальніших соціальних проблем, з якою зустрічається велика кількість населення.

У Міжнародний день боротьби проти насилля над жінками (25 листопада) розпочинається Всеукраїнська щорічна акція «16 днів проти насильства». Основними завданнями акції є, зокрема, привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

В рамках проведення щорічної акції, управлінням праці та
соціального захисту населення райдержадміністрації разом з суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері протидії насильству в сім’ї, 06.12.2018 проведено інформаційно-просвітницьку акцію з учнями 9 – 10 класів Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на теми: «Що таке насильство? Куди звертатися у випадку проявів насилля», «Булінг це», «Насильство над дитиною, як негативне явище сучасного суспільства», «Скажи насиллю: «НІ!». Зроби правильний вибір». Продемонстровано відеофільм «Миротворець».

Цього ж дня, в Зачепилівській філії Харківського обласного центру зайнятості проведено бесіду для безробітних осіб, які знаходяться на обліку, на тему «Зупинимо насильство разом!».Для довідки:

Національна "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

0 800 500 335 або 116 123

Національна дитяча “гаряча лінія”

0 800 500 225 або 116 111

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди