64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 28.12.2018

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Основною складовою підготовчого процесу до сесії є засідання постійних комісій. Так, 28 грудня 2018 року депутати районної ради працювали у спільному засіданні постійних комісій над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд сесії районної ради.

Серед основних питань, що обговорили учасники засідання значна увага була приділена питанням: Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»; Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік»; Про затвердження  чисельності, структури та видатків на утримання апарату районної ради на 2019 рік; Про внесення змін до рішення XL сесії VII скликання від 25.10.2018 р. № 468-VII про припинення  шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я «Зачепилівська центральна районна лікарня» в Комунальне некомерційне підприємство «Зачепилівська центральна районна лікарня»; Про затвердження статуту, передавального акту та структури Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна районна лікарня» Зачепилівської районної ради Харківської області; Про внесення змін до програми КЗОЗ Зачепилівська центральна районна лікарня «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв КЗОЗ Зачепилівська ЦРЛ в 2019 році»; Про затвердження «Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району»» Зачепилівської районної ради Харківської області на 2018 рік.

 Депутати ретельно опрацювали всі питання, внесли свої уточнення та пропозиції і всі проекти рішень рекомендували винести на затвердження позачергової ХLIV сесії VII скликання.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди