64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 28.12.2018

Проведено засідання позачергової XLIV сесії VII скликання

 

  28 грудня о 10.00 год. під головуванням заступника голови районної ради відбулось засідання позачергової XLIV сесії VII скликання.

  На розгляд сесії було винесено 7 питань. Депутати оперативно приступили до їх розгляду. В ході засідання депутати детально розглянули питання: Про внесення змін до рішення районної ради від 19 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»; Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік»; Про затвердження  чисельності, структури та видатків на утримання апарату районної ради на 2019 рік. Найбільше уваги приділено питанням повязаних з медичною реформою: Про внесення змін до рішення XL сесії VII скликання від 25.10.2018 р. № 468-VII про припинення  шляхом перетворення Комунального закладу охорони здоров’я «Зачепилівська центральна районна лікарня» в Комунальне некомерційне підприємство «Зачепилівська центральна районна лікарня»; Про затвердження статуту, передавального акту та структури Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна районна лікарня» Зачепилівської районної ради Харківської області; Про внесення змін до програми КЗОЗ Зачепилівська центральна районна лікарня «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв КЗОЗ Зачепилівська ЦРЛ в 2019 році»; Про затвердження «Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Зачепилівського району»» Зачепилівської районної ради Харківської області на 2018 рік.

  В питанні Різне було прийнято рішення про депутатський запит депутата районної ради Приходченка Р.М., щодо причини закриття Миколаївської амбулаторії сімейної медицини.

   По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради, прийнято відповідне рішення щодо його виконання.

  По закінченню сесії заступник голови районної ради Сергій Дорошенко від імені голови районної ради Івана Загнія висловив слова вдячності за плідну працю депутатів на протязі 2018 року та привітав усіх присутніх з наступаючим новим 2019 роком.

      

      

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди