64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 25.01.6957

Про призначення житлової субсидії населенню

Відповідно до  Наказу Міністерства соціальної політики від 21.11.2018 № 1740 „Про внесення змін до форм Заяви про призначення житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13.12.2018 за № 1414/32866 (далі - Наказ № 1740) з 01.01.2019 року для оформлення субсидії затверджено нові форми Заяви та Декларації, які розміщені на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики у Розділі „Житлові Субсидії.

Наголошуємо на важливості зазначення громадянами в Заяві номеру мобільного телефону заявника, оскільки, відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1176 „Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі", без виконання вищезазначених дій структурний підрозділ соціального захисту населення не матиме права призначати житлову субсидію громадянам.

Разом з тим, незалежно від дати призначення житлової субсидії (у 2018 р. чи 2019 р.) громадянам, які подали Заяву та Декларацію до 31.12.2018 р. або, яким субсидія призначена з дати початку опалювального сезону за рішенням комісій, утвореної районними у м. Києві держадміністраціями, виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, відповідно до абзацу десятого пункту 16 Положения про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 „Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" (ні змінами), надання житлової субсидії проводиться, як і раніше, шляхом проведення розрахунків органами соціального захисту населення з управителями, об'єднаннями, виконавцями та надавачами житлово-комунальних послуг за надані пільги та житлові субсидії за рахунок субвенції з державного бюджет) місцевим бюджетам.

Для домогосподарств, які ще не користуються житловою субсидією подати заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії можна:

-  самостійно до  управління праці та соціального захисту населення;

-  самостійно до сільської ради;

-  надіслати рекомендованим листом до органів соціального захисту населення за місцем проживання;

- відправити через Інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua).

Громадянам, які звернуться за призначенням житлової субсидії з 01 січня 2019 року субсидія буде надаватися за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в ПАТ "Державний Ощадний банк України"

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди