64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 29.01.2019

Відбулося засідання Зачепилівської Ради регіонального розвитку

Під час засідання Ради були розглянуті соціально важливі питання:

 

І. «Консолідація заради розвитку», зокрема питання політики соціального та економічного розвитку Зачепилівського району:

1.1. Звіт щодо соціально-економічного розвитку Зачепилівського району за 2015-2018 роки – доповів Конопля Андрій Леонідович – голова районної державної адміністрації.

1.2. Про стан справ щодо будівництва та ремонту соціально значимих об’єктів у 2018 році – доповів Загній Іван Іванович – голова районної ради.

1.3. Про перспективний план розвитку Зачепилівського району на 2019-2021 роки – доповіла Шаповал Тетяна Вікторівна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

 

ІІ. «Регіональний простір: новий вимір»:

2.1. Фінансова децентралізація: результати роботи та план дій на майбутнє – доповіла Межерицька Галина Іванівна – начальник  фінансового управління районної державної адміністрації.

2.2. Про підсумки роботи та план  на майбутнє Зачепилівської селищної ради доповіла Подколзіна Олена Вікторівна – перший заступник Зачепилівського селищного голови.


 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди