64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 01.02.2019

Відбулася робоча нарада

01 лютого 2019 року під головуванням першого заступника голови районнної державної адміністрації Лариси Ружинської відбулася робоча нарада за участю представників Комунального некомерційного підприємства «Центр медико-санітарної допомоги Зачепилівського району»  та Комунального підприємства «Зачепилівська ЦРЛ».

Під час наради розглянуто ряд актуальних питань реалізації в районі медичної реформи та визначення основних пріоритетних напрямків роботи з забезпечення сталого функціонування медичних закладів протягом року.

За результатами наради прийняті відповідні рішення.

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди