64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 11.02.2019

Розглянуто актуальні питання

11.02.2019 року головою райдержадміністрації Коноплею А.Л. проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Про організацію роботи щодо надання декларацій за 2018 рік особами, які є суб’єктами декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» доповів
керівник апарату райдержадміністрації В.О.Кисіль.
Про хід реєстрації
учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Підготовка до ЗНО у 2019 році доповіли методист відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації В.І.Ляшенко та начальник відділу освіти, молоді і спорту Зачепилівської селищної ради О.М.Зеленський.
Про організацію виборчого процесу в Зачепилівському районі щодо ведення Реєстру виборців доповіла начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації О.П.Чиж.

 

 

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди