64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 21.02.2019

Проведено засідання колегії

21.02.2018 року головою райдержадміністрації Коноплею А.Л. проведено  засідання колегії районної державної адміністрації.

  Про підсумки економічного і соціального розвитку Зачепилівського району за 2018 рік доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Т.В.Шаповал. Участь у обговоренні взяли начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т.І.Мартиненко та головний лікар КНП «Зачепилівська центральна районна лікарня» С.М.Жарікова. За результатами розгляду питань на засіданні колегії прийнято відповідні рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди