64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 22.02.2019

Правове виховання в навчальних закладах району

З метою перевірки роботи щодо попередження правопорушень серед учнівської молоді та стану правової освіти та правового виховання  в  Зіньківщинській ЗОШ І-ІІІ ст. провідним спеціалістом  служби у справах дітей Зачепилівської районної державної адміністрації І. Гукайло 21.02.2019 року було проведено перевірку навчального закладу (наявність планів виховної та профілактичної роботи, спільних планів із іншими службами району, які займаються роботою з неповнолітніми, облік учнів, форми правового виховання, які існують в навчальному закладі та ін.).

Також в цей день в вищезазначеному навчальному закладі спільно з директором районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді
Р. Сухіною, дільничним офіцером поліції Д.Григоренко проведено  Єдиний день права для учнів 5-8 класів.

 За результатами перевірки буде підготовлено довідку адміністрації навчального закладу та надані рекомендації щодо усунення недоліків в роботі правової освіти.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди