64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 26.02.2019

Перший заступник голови райдержадміністрації Л.М.Ружинська відвідала Чернещинську сільську раду з робочою поїздкою

Під час огляду ФПу с. Чернещина Лариса Миколаївна спілкувалася  з медичними працівниками закладів, розглянуто проблемні питання та намічено шляхи їх вирішення. Особлива увага приділялася реалізації урядової програми «Доступні ліки», декларування населення.

 

У ході робочої поїздки відвідала Лариса Миколаївна і дитячий садок Чернещинського НВК, поспілкувалася з працівниками закладу. Не обійшла увагою і заклади торгівлі на селі та відділення поштового зв’язку. 

 

У ході робочої поїздки Л.М.Ружинська провела особистий прийом громадян. Звернення  стосувалися щодо можливого ремонту покрівлі в Чернещинському НВК, ремонту опалювальної системи в Новоселівському СБК, покращення матеріально-технічного стану закладу культури.

 

 

 


 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди