64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.03.2019

Юлія Світлична доручила розробити план модернізації комунальних мереж у містах обласного значення та ОТГ

5 березня голова ХОДА взяла участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Селектор було присвячено питанням тепло- й газопостачання, обліку спожитих енергоносіїв та формування тарифів на тепло й гарячу воду. Відкриваючи нараду, Володимир Гройсман наголосив: «Ціна в Україні на газ для теплокомуненерго однакова. Але коли ми дивимось на тарифи на тепло по всій країні, то в нас є різниця - подекуди надзвичайно серйозна - щодо вартості тепла в різних містах. Кінцева вартість тепла та гарячої води залежить від технології виробництва тепла, мінімізації втрат, об’єктивного обліку та заходів з енергоощадження».

Також під час селекторної наради обговорили питання завищення норм споживання газу облгазами, встановлення лічильників тепла та газу споживачам та створення комфортних умов у центрах обслуговування клієнтів теплопостачальних та інших комунальних підприємств регіонів.

Підбиваючи підсумки наради, голова ХОДА дала низку доручень керівникам структурних підрозділів ХОДА та представникам РДА й органів місцевого самоврядування.

«Опалювальний сезон уже добігає кінця, але це не привід видихнути. Це привід зробити роботу над помилками та виконати те, чого не досягли в цьому опалювальному сезоні. А саме - розробити план модернізації комунальних мереж по містах обласного значення та по об’єднаних територіальних громадах. Такі заходи мають бути враховані в інвестиційній програмі кожного з підприємств», - підкреслила Юлія Світлична.

Вона наголосила, що на місцях особлива увага має бути приділена реалізації заходів з енергоощадження та підвищенню енергоефективності. Зокрема, необхідно активніше інформувати людей про наявні обласні та державні програми «теплих» кредитів та використовувати всі можливості, що надає держава й міжнародні інституції.

«Ми виділяємо фінансування з екологічного фонду, щоб ремонтувати комунікації. Надаємо фінансову підтримку, щоб налагодити теплопостачання та зменшити ті втрати, які потім лягають на плечі користувачів. Але це не тільки зобов’язання обласної державної адміністрації та не тільки фінансування з обласного бюджету. Я хочу на цьому наголосити. З децентралізацією ви отримали додаткові фінансові ресурси. Звичайно, легше за все - робити те, що люди будуть бачити, але потрібно стояти на тих позиціях, щоб у першу чергу робити все, аби на ваших територіях було безпечно та комфортно жити».

Також керівник області доручила розробити план безкоштовного встановлення лічильників спожитого газу та тепла тим абонентам, які ще не мають приладів обліку, та провести інвентаризацію центрів обслуговування клієнтів комунальних підприємств – з метою створення в них комфортних умов.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди