64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 11.03.2019

Розглянуто актуальні питання

 11.03.2019 року головою райдержадміністрації Коноплею А.Л. проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Про здійснення закупівель товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель «ProZorro» доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації Т.В.Шаповал.

Про соціальну, професійну та психологічну адаптацію учасників антитерористичної операції доповів заступник начальника управління праці ат соціального захисту населення райдержадміністрації М.В.Сухоруков.

Про сімейні форми виховання, як пріоритет влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ю.М.Єременко.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди