64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.03.6391

Урочистості з нагоди презентації книги «На сторожі закону»

      Голова районної державної адміністрації Конопля А.Л. та керівник апарату районної державної адміністрації Кисіль В.О. взяли участь в урочистостях з нагоди виходу до друку та презентації книги «На сторожі закону», що проходили в Зачепилівському відділенні Красноградського відділу ГУ Національної поліції в Харківській області.

 

 

 

 

 

      Було відкрито музейний куточок зі світлинами робочих буднів працівників поліції (міліції) різних поколінь. Під час виступу Андрій Конопля подякував ветеранам та працівникам поліції, які були ініціативною групою, за створення книги, активну життєву позицію,  а молодому поколінню Зачепилівського відділення поліції переймати досвід свої попередників по боротьбі зі злочинністю та забезпечення правопорядку.


 Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди