64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 29.03.2019

Відбулася апаратна нарада райдержадміністрації

29 березня о 9:00, під голосуванням керівника апарату районної державної адміністрації В. О. Кисіля відбулася апаратна нарада, з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Під час апаратної наради було розглянуто низку питань:

        1. Про стан виконавської дисципліни в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділів;

       2. Про семінар – практикум щодо роз’яснень НАКЗ;

Також на апаратній нараді завідувачка Загального сектору О. Г. Кулікова виступила з питанням: «Про аналіз наповнення офіційного веб-сайту Зачепилівської районної державної адміністрації структурними підрозділами Зачепилівської районної державної адміністрації».  


 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди