64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.04.2019

Шановні виборці!

Просимо Вас перевірити своє включення до Державного реєстру виборців заавітавши до відділу ведення ДРВ, що знаходиться за адресою:

смт Зачепилівка вул.Паркова 9-А або за допомогою он-лайн сервісу  “Кабінет виборця”. Особливо це стосується тих виборців, які під час голосування 31 березня 2019 року не знайшли себе у списках виборців або в своїх персональних даних виявили неточності.

Крім того хочемо наголосити, що необхідно повторно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців всим тим виборцям, які хочуть тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси на період проведення повторних виборів  Президента України.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди