64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.04.9491

Відбувся фестиваль гумору та сатири «Слово до слова – весела розмова»

5 квітня  Зачепилівський районний будинок культури зібрав у залі всіх, хто любить сміх та жарти на ХV ювілейний районний фестиваль гумору та сатири «Слово до слова – весела розмова», який присвячений Дню сміху.

      Зі святом сміху та жартів всіх присутніх привітала начальник відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради Тетяна Валеріївна Корнєєва.

      В заході взяли участь учасники клубних закладів району. Всі радо спілкувались, розповідали гуморески та веселі історії. Кожен з них був нагороджений дипломом за акторські здібності та  майстерність виконання в ХV районному фестивалі гумору та сатири: «Слово до слова – весела розмова».

   Усмішка нічого не коштує, а дає багато. Вона збагачує тих, хто її отримує, і не збіднює тих, хто її дарує. Вона триває лише мить, але пам'ять про неї може лишитися назавжди.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди