64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.04.2019

Першим заступником голови райдержадміністрації проведено робочу поїздку

Перший заступник голови райдержадміністрації Л.М.Ружинська  відвідала Рунівщинську сільську раду з робочою поїздкою.

Під час огляду амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Рунівщина Лариса Миколаївна спілкувалася  з медичними працівниками закладу, розглянуто проблемні питання. Особлива увага приділялася питанням з реалізації урядової програми «Доступні ліки», декларування населення.

 

У ході робочої поїздки Лариса Миколаївна відвідала дитячий ясла/садок «Сонечко». Під час візиту поспілкувалася з працівниками закладу, батьками та дітьми, озвучено проблемні питання роботи установи.

Також проведено огляд Рунівщинської ЗОШ. Під час спілкування з педагогічними працівниками розглянуто проблемні питання закладу: ремонт підлоги, нормальне забезпечення роботи питного фонтанчику. Оглянуто шкільну бібліотеку та музейну кімнату, поспілкувалася Лариса Миколаївна з першачками та старшокласниками.


Під час поїздки було оглянуто Рунівщинську сільську бібліотеку та Рунівщинський сільський будинок культури, працівники закладів ознайомили із заходами, що заплановані для проведення найближчим часом та проблемним питанням – покращення матеріально-технічної бази.

У ході робочої поїздки Л.М.Ружинська провела прийом громадян. Звернення  стосувалися щодо водопостачання однієї з вулиць в с.Рунівщина, можливого ремонту системи опалення в Рунівщинському СБК та Рунівщинської  бібліотеки.

 

 

 

 

 

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди